Co s sebou

K prohlídce je nutno se předem objednat u sestry, která s Vámi domluví termín a čas prohlídky. Objednáním na pevně stanovenou dobu se snažíme minimalizovat dobu čekání na vyšetření.

Na samotné vyšetření si přineste s sebou:

  • výpis ze zdravotní dokumentace od Vašeho praktického lékaře, bez výpisu nelze prohlídku provést!
  • žádost o posouzení zdravotního stavu od Vašeho zaměstnavatele
  • profesní průkazy a formuláře na specializované činnosti - svářečský průkaz, řidič VZV, obsluha motorové pily a křovinořezu, obsluha tlakových nádob, obsluha kotelny
  • můžete přinést ranní moč. Pokud ji nemáte s sebou, tak stačí pokud nám poskytnete vzorek u nás v ordinaci
  • při vstupních prohlídkách podle smlouvy s Vaším zaměstnavatelem požadujeme platbu v hotovosti dle platného ceníku. O provedené platbě obdržíte doklad pro zaměstnavatele

Prohlídka u nás slouží k posouzení Vaší zdravotní způsobilosti k práci pro zaměstnavatele. Neznamená to však, že se u nás musíte zaregistrovat. Pro léky, při úrazu či nemoci a na preventivní prohlídky občanů chodíte dále ke svému registrujícímu praktickému lékaři kterého jste si sami zvolili.

Veškeré informace o Vašem zdravotním stavu jsou důvěrné a v žádném případě nejsou poskytnuty zaměstnavateli. Pro zaměstnavatele slouží posudek se závěrem o Vaší pracovní schopnosti a případných pracovních omezeních. Se závěrem posudku jste v závěru prohlídky seznámeni a stvrzujete svým podpisem jeho převzetí.

 


Kontakt

MUDr. Marta Lukešová, MUDr. Stanislav Král, MUDr. Štěpán Lukeš, praktické lékařství pro dospělé, ALFA PRAKTIK s.r.o.

Dragounská 404
Klatovy IV
33901


376 313 757