Očkování pravidelné, hrazeno zdravotní pojišťovnou

  • Tetanus - přeočkování se provádí každých 10-15 let podáním jedné posilující dávky vakcíny proti tetanu. Sledování blížícího se termínu očkování je na Vás.

        Kdy jste byli naposledy na očkování proti tetanu? Neblíží se už váš termín?

 

Očkování sezónní

  • očkování proti chřipce - očkování provádíme od září, ihned jak jsou dostupné očkovací látky, aby se po očkování mohla rozvinout ochrana ještě před začátkem sychravých měsíců s vyšším výskytem respiračních onemocnění, kdy už očkování při probíhající infekci není vhodné provádět.

 

    Hrazená péče zahrnuje poskytnutí očkovacích látek proti chřipce u pojištěnců nad 65 let věku, u pojištěnců po splenektomii nebo po transplantaci krvetvorných buněk, u pojištěnců, kteří trpí závažným chronickým farmakologicky řešeným onemocněním srdce a cév, nebo dýchacích cest, nebo ledvin nebo diabetem.
 
Samozřejmě poskytujeme i očkování proti chřipce pro pacienty kteří nesplňují podmínky pro úhradu vakcíny ze zdravotního pojištění a to dle našeho platného ceníku.
 
 

Očkování na vlastní žádost

hrazeno pacientem dle platného ceníku, využijte příspěvek Vaší pojišťovny

  • očkování proti klíšťové encefalitidě

  • očkování proti pneumokokům - vhodné pro dospělé a seniory. Mezi nejčastější pneumokoková onemocnění patří pneumokokový zápal plic, zánět mozkových blan a přítomnost bakterií v krvi. Tyto onemocnění jsou léčitelná antibiotiky, léčba však může být komplikovaná, protože pneumokoky bývají vůči nim stále častěji odolné.


Kontakt

MUDr. Marta Lukešová, MUDr. Stanislav Král, MUDr. Štěpán Lukeš, praktické lékařství pro dospělé, ALFA PRAKTIK s.r.o.

Dragounská 404
Klatovy IV
33901


376 313 757